Türkiye'nin ilk pet pastanesine hoş geldiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

1- Pati Chef’in ürünlerinde şeker kullanılıyor mu?

Hayır, Pati Chef’in herhangi bir ürününde rafine şeker, tatlandırıcı ya da fruktoz kullanılmaz. Ürünlerin içerikleri tamamen patili dostlarımıza özel olarak hazırlanmıştır. 

2- Pasta ve türevleri olan kremalı ürünler zararlı değil mi?

Ürünlerimizde kullanılan krema patili dostlarımıza zararlı değildir. Aksine faydalı içeriklerle özenle üretilmiştir. Ürünlerimizin içeriklerini incelemek için ilgilendiğiniz ürünün sayfasına giderek içerik detaylarına ulaşabilirsiniz.

3- Ürünleriniz veteriner kontrolünde mi üretiliyor?

Evet. Patili dostlarımızın sağlığını çok önemsiyoruz. Üretim sürecinde veterinerimiz rutin kontrollerini tamamladıktan sonra şeflerimiz üretime geçmektedir. Üretim öncesi ve sonrası (Paketlemeye Kadar) HACCP kurallarına uygun olarak üretilmektedir. 

4- Ürünler ne kadar tüketilmelidir?

Her ürünümüzün tüketim talimatları farklılık göstermektedir. İlgilendiğiniz ürünün sayfasına giderek detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Daha Detaylı bilgi için WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

5- Kedim/Köpeğim bu ürünleri sever mi?

İnsanlar gibi patili dostlarımızın da bir damak tadı bulunuyor. Hatta bizlerden daha da gelişmiş bir damak tadına sahipler. O sebeple hiçbir ürün için yeme garantisi veremiyoruz. Fakat %95 oranında yeme istatistiğimiz bulunuyor 🙂 Belli ki severek tüketiyorlar. 

6- Aynı gün pasta yaptırabilir miyiz?

Maalesef. Minimum 2 gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Fakat hazır ürünlerimizden tercih etmek isterseniz whatsapp hattımızdan ya da iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak stok bilgisi isteyebilirsiniz. 

8- Ürünlerinizin saklama koşulları nedir? 

Kurabiyeler:

Tüketim Talimatları: Her bir kilo başına 1 adet düşecek sekilde tüketilebilir. Örneğin: 5 kilo olan patili dostumuz için günde 5 adede kadar verebilirsiniz.

Saklama Koşulları: +4 Derecede özel Pati Chef paketlerinde saklayınız. Bir buçuk haftaya kadar tüketilmesi gerekmektedir. -18 derecede 1 aya kadar saklanabilir.

Kremalı ürünler:

Saklama Talimatı:  +4 derece dolapta 2 güne kadar, -18 derecede 1 aya kadar saklayabilirsiniz.

9- Köpeğimin bazı ürünlere karşı alerjisi var. Ürünlerinizde alerjik reaksiyon gösterebilecek içerikler bulunuyor mu?

Kedinizin ya da köpeğinizin laktoz veya fıstık ezmesi ile ilgili alerjik reaksiyonu varsa kremalı ürünlerimizi tüketmesini uygun bulmuyoruz. Patili dostunuzun böyle bir hassasiyeti varsa İlgilendiğiniz ürünün içeriğini veterinerinize mutlaka danışarak sipariş etmelisiniz. 

10- Siparişimde bir sorun var ne yapabilirim?

Bizden sipariş ettiğiniz tüm ürünlerin size güvenle teslim edilmesi için tüm önlemleri alıyoruz. Sipariş ettiğiniz üründe eksik ya da yanlış geldiyse bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

11- Pasta ve türevleri neden donuk olarak teslim ediliyor?

Pasta ve türevleri patili dostlarımıza özel olarak hazırlanan krema ile üretilir. Bu krema şeker ve tereyağ ile hazırlanan klasik pastacı kremasıyla hazırlanmadığı için bozulmayı önlemek ve görsel deformasyonu engellemek adına dondurularak gönderilir. 

12- Teslimat tarihimi değiştirme şansım var mı?

Tabi ki. Teslimat tarihinizi değiştirebilirsiniz. Fakat bu değişikliği bize minimum 2 gün önceden bildirmeniz ve değişikliğinizi müşteri temsilcimizle onaylayarak gerçekleştirebilirsiniz. WhatsApp hattımızdan değişiklikler ile ilgili bize ulaşabilirsiniz. 

13- Pastalar şehir dışına gönderilebiliyor mu?

Evet. Pasta ve pasta türevlerimiz şehir dışına gönderilebiliyor. Fakat bazı şehirlerimize mesafeden dolayı gönderim sağlayamıyoruz. İstanbul dışı siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

14- Ürünlerinizde katkı maddesi kullanılıyor mu? 

Ürünlerimizde koruyucu bulunmamaktadır. İçiniz rahat bir şekilde patili dostlarınızın tüketimine sunabilirsiniz. 

15- Hangi ürünü sever kararsızım, ne yapmalıyım?

Pati Chef’in tadım paketlerini tercih edebilirsiniz 🙂 İçeriklerini incelemek için sitemizdeki “Tadım Paketleri” menüsünü ziyaret edin 🙂

16- İstanbul içi eve teslimat yapıyor musunuz?

Evet, İstanbul içinde Adalar ve Silivri hariç tüm bölgelere teslimat yapabiliyoruz. 

x